Başka yerde göremeyeceğiniz 14 özel performans ‘Açık Sahne’de

Deneyimli müzik yazarı Tolga Akyıldız’ın 30 Ekim Cuma günü Garajistanbul’da düzenlediği ‘%100 Açık Sahne’de, Bulutsuzluk Özlemi’nden Aylin Aslım’a Gripin’den İskender Paydaş’a Radikal yazarı Yekta Kopan’ın gitaristliğini üstlendiği Ters Takla’dan Tibet Ağırtan’a başka yerde göremeyeceğiniz 14 özel performans gerçekleştirilecek.

‘%100 Açık Sahne’yi genç gruplara ve geceye katılımlarıyla onlara görünürlük sağlayan ünlü müzisyenlere açan Tolga Akyıldız, konuklarına yine unutulmaz bir müzik gecesi yaşatacak.

30 Ekim Cuma günü Garajistanbul’da düzenlenecek %100 Açık Sahne’yi onurlandıracak müzisyen ve gruplar arasında akustik özel performansıyla Bulutsuzluk Özlemi; İskender Paydaş ve konukları; Türkçe rap ikonu Ceza ; pop rock kulvarında efsane hitlerin yaratıcısı Gripin; ‘Adana İşi’ filmindeki rolüyle de dikkat çeken Aylin Aslım; elektro rock’çımız Bedük; yazar Tuna Kiremitçi’nin grubu Atlas; Mavi Sakal’ın eski solistlerinden Tibet Ağırtan; Radikal yazarı Yekta Kopan’ın gitaristliğini üstlendiği Ters Takla gibi önemli isimler yer alıyor.
Bağımsız ve alternatif kulvarlarda ses getiren isimlerden; 123 adlı grubundan sonra Lara Di Lara projesiyle Dilara Sakpınar; Türkçe rock’ın genç ve yetkin gruplarından Neyse; yurtdışı kariyerleriyle göz dolduran The Away Days; ilk albümleriyle ses getiren Ahmet Beyler ve Ozan Ekici’ninse %100 Açık Sahne’ye özel performansları merakla bekleniyor.

Tolga Akyıldız, “Başka yerde göremeyeceğiniz 14 özel performansa tanıklık etmek ve müziğin birleştirici gücüyle şarkılar söylemek için Garajistanbul’da buluşalım!” diyor.