Biletleri tükenen Oh Land konseri aynı anda Babylon TV’de

Biletleri günler öncesinden tükenen Oh Land konseri, 20 Ekim Salı akşamı Babylon Bomonti’yle aynı anda canlı yayında Babylon TV’de izlenebilecek!

Türkiye ’de büyük bir ilgi gören Oh Land’in 20 Ekim Salı akşamı Babylon Bomonti’de gerçekleştireceği performans için biletler tükendi. Bilet alamayan Oh Land hayranları, heyecanla beklenen konseri saat 22:00’de Babylon’un youtube kanalı Babylon TV’den canlı olarak izleyebilecek. Canlı yayın linki: www.youtube.com/user/babylonistanbul

Geçen yıl One Love Festival kapsamında İstanbul’a gelen Oh Land, New York ’ta yaşayıp çalışan bir İskandinav prensesi! Esasen dans eden ve bir bale kariyeri hedefleyen şarkıcı, 16 yaşında geçirdiği talihsiz bir kaza dolayısıyla dansı bırakmak durumunda kalsa da bunun etkileri onda olumsuz olmamış. Operacı annesi ve piyanist babasının genlerini taşıyan Oh Land, New York’a taşındıktan sonra Hot Chip, Beyonce , Depeche Mode isimlerinin prodüktörleriyle çalışmaya başlamış ve müzik dünyasında kendine sağlam bir yer edinmiş. Dinleyenleri bir rüyadaymış gibi hissettiren sesi ve renkli synth melodileriyle dolu üç albümüyle, en sevilen yeni electro-pop şarkıcısı olma yolunda hızla ilerliyor.