How I Met Your Dad’in senaryosu internete sızdı

Yayınlandığı 9 sezon boyunca büyük bir hayran kitlesi edinen How I Met Your Mother’ın bayrağını devralacak olan How I Met Your Dad’in senaryosu internete sızdı. Çocuklarına anneleriyle nasıl tanıştıklarını anlatan bir babanın ve arkadaşlarının hayatını konu alan, dünyaca ünlü bir yapım olarak 9 sezon devam eden ‘How I Met Your Mother’ adlı dizinin final yapması hayranlarını üzmüştü. Hikayeyi bu sefer annenin gözünden anlatan ‘How I Met Your Dad’in haberi herkesi mutlu etmiş ancak detaylar sır gibi saklanmıştı. Spin-off olarak değerlendirilen How I Met Your Dad’in kadrosu daha önce kesinleşmiş ve izleyicilerle paylaşılmıştı. Sızan senaryo sayesinde karakterlerin detayları ortaya çıkmış oldu. Karşınızda başrollerinde Greta Gerwig, Tiya Sircar, Andrew Santino, Drew Tarver ve Andres Holm’u izleyeceğimiz dizinin senaryosundan basına sızanlar;

Ana karakterimiz Sally, bir seneden kısa bir sure evli kaldığı eşi Gavin’den ayrılıp erkek kardeşi Danny’nin yanına taşınır. Misafir odasında kalmayı bekleyen Sally, kendini Danny ve kocası Todd’un evlat edinecekleri çocukları için hazırladıkları bebek odasında bulur.

Dizinin Barney Stinson’ı olmaya hazırlanan Juliet, Sally’nin en yakın arkadaşıdır ve ona IT elemanı olan Frank’i ayarlar. Frank ile bir araya gelen Sally, abartılı bir şekilde seksi olmaya çalıştığı için buluşma oldukça garip geçer. Yemek sırasında Frank panik atak geçirir.

Buluşmanın etkisiyle Sally eski kocası ile barışmak için konuşmaya gider ama ikili ayrılığın daha iyi bir seçenek olduğuna karar verir. Dizinin sonunda ise tüm ekip gelecek günler için bir barda kadeh kaldırır.