Indie yıldızı Hozier için sayılı günler…

Blues ve soul geleneğini indie rock çatısı altında, güçlü sözlerle birleştiren İrlandalı şarkıcı Hozier’in İstanbul konserine sayılı günler kaldı. Spotify’da 2015 yılının en çok dinlenen ‘Take Me To Church’ şarkısını İstanbullu hayranlarıyla birlikte seslendirmeye hazırlanan Hozier, 3 Mart Perşembe akşamı Volkswagen Arena’da olacak.

Türkiye’de ilk defa konser verecek indie müziğin yeni yıldızı Hozier ’in 3 Mart Volkswagen Arena konseri için geri sayım başlıyor. Off the Hook serisinin ikinci konserinde Pozitif deneyimiyle ve Converse ana sponsorluğuyla hayranlarıyla buluşmaya hazırlanan Hozier’den önce Volkswagen Arena’da ‘Always’ isimli şarkısının BBC Radio 1 tarafından keşfedilmesiyle ismini duyuran İngiliz müzisyen Rhodes sahne alıyor.

İlk albümü ‘Hozier’i 2014 yılında yayımlayan ve albüm turnesinin son konserinde Türkiye’deki dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanan sanatçının şarkıları dünya çapındaki birçok ödüle aday gösteriliyor. Spotify’da 2015 yılının en çok dinlenen ‘Take Me To Church’ şarkısını İstanbullu hayranlarıyla birlikte seslendirecek Hozier, geçen yılın en iyi çıkış yapan sanatçılarının başında geliyor.

Hozier konseri öncesinde Off the Hook katılımcıları saat 19:00’da başlayacak Happy Hour’da Power FM müzikleri ile eğlenceye erken başlarken, fuaye alanında Nat Geo’nun UNICEF işbirliği ile kız ve erkek çocuklarının eşit eğitim hakkı için başlattığı “Kızlara Ses Ver” kampanyasına destek verebiliyor.

1 Mart’a kadar avantajlı bilet imkanı
Üyeleriyle alternatif müzik dünyasından haberleri ve daha fazlasını offthehookseries.com üzerinden paylaşan Off the Hook’un Hozier konserinin avantajlı bilet dönemi 1 Mart’ta sona eriyor. Konserin biletleri biletix.com, Biletix satış gişeleri ve Biletix Çağrı Merkezi üzerinden satın alınabiliyor.

Hozier hakkında

Blues ve soul geleneğini indie rock çatısı altında, güçlü sözlerle birleştiren İrlandalı şarkıcı Hozier, geçtiğimiz yılın en başarılı çıkış yapan sanatçılarının başında yer alıyor. “Take Me To Church” 2015 Billboard Müzik Ödülleri’nde “En İyi Rock Sanatçısı” ve “En İyi Rock Şarkısı” ödüllerini kazandı. Hozier kendi adını taşıyan ilk albümünün turnesi kapsamında ilk kez Türkiye’de sahne almaya hazırlanıyor.