‘İyi Müzik’ konserleri şimdi de dijital platformda

Yapı Kredi ana sponsorluğunda iki yıldır devam eden Good Music in Town konserleri Andre Rieu, Dee Dee Bridgewater, David Helfgott, Sarah Brightman gibi dünyaca ünlü müzik efsanelerini İstanbul’da ağırlarken sanatçıların şarkıları, şimdi de Spotify müzik platformunda dinleyicileriyle buluşuyor.

Dünyanın en büyük dijital müzik platformu Spotify’da hesap açan ilk Türk bankası Yapı Kredi, şimdi de ana sponsoru olduğu Good Music in Town konserlerinin müziklerini Spotify hesabına ekledi. Yapı Kredi ana sponsorluğunda gerçekleşen Good Music in Town konserleri kapsamında sahne alan Valslerin kralı Andre Rieu, 1960’lardan günümüze klasikleşen efsanevi Frank Sinatra, cazın buğulu sesi Diana Krall, yıldız keman virtüözü David Garrett, günümüzün üst düzey caz vokalistleri arasında yer alan Dee Dee Bridgewater, ünlü opera baladlarının ve klasik eserlerinin özgün yorumlarıyla tanınan Sarah Brightman, zorlu hayatı Oscar ödüllü ‘Shine’ filmine konu olan efsane piyanist David Helfgott, müzik otoritelerince 20. ve 21. yüzyılın en üstün keman virtüözü kabul edilen ‘Schindler’in Listesi’ filminden tanınan Itzhak Perlman, Kieslowski’nin ünlü ‘Üç Renk’ üçlemesi ‘Mavi’, ‘Beyaz’ ve ‘Kırmızı’ya yaptığı müziklerle tanınan Polonyalı ünlü besteci Zbigniew Preisner’in en özel eserlerinden oluşan playlist müzik platformu Spotify’da Yapı Kredi hesabında dinleyicilerle buluşuyor.

Spotify’da yer alan Playlist’e şu linkten ulaşabilirsiniz: https://open.spotify.com/user/yap%C4%B1kredi/playlist/7rSwDxxzOlObYXa3LZ07h7