Kanye West’in prodüktörü olmak istemez miydiniz?

2007 yılında Red Bull Müzik Akademi’den mezun olan ve dans müziğinin aranan isimleri arasında yer alan Hudson Mohawke, son olarak Kanye West’in albümü ‘The Life of Pablo’nun prodüktörlüğünü üstlendi. Bu yıl Montreal’de gerçekleşecek Akademi’ye kayıtlar için son 2 haftaya girildi. Başvuru için son gün 7 Mart.

Yeni Hudson Mohawke aranıyor! 2007 yılında Red Bull Müzik Akademi’den mezun olan ve dans müziğinin aranan isimleri arasında yer alan Hudson Mohawke, son olarak Kanye West’in albümü The Life of Pablo’nun prodüktörlüğünü üstlendi. Bu yıl Montreal’de gerçekleşecek Akademi’ye kayıtlar için son 2 haftaya girildi. Başvuru için son gün 7 Mart 2016.

1998’den bu yana düzenlenen ve dünyanın dört bir tarafındaki yetenekli müzisyenleri buluşturan Red Bull Music Academy, bu yıl Montreal’de gerçekleşecek. Bugüne kadar müzik efsanesi olarak nitelendirilen pek çok ismin katıldığı Akademi, 1 ay boyunca katılımcılarına benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Yapımcı, DJ, vokalist, enstrümentalist fark etmeksizin müzikle ilgili herkesin başvurabileceği Red Bull Müzik Akademi’ye 1998’den bugüne kadar katılan isimler arasında Drake ve Kanye West’in prodüktörü Hudson Mohawke, elektronik müziğe yeni bir soluk getiren Flying Lotus, Rus DJ ve yapımcı Nina Kraviz, Meksika’nın Grammy ödüllü söz yazarı ve şarkıcısı Natalia Lafourcade ve Katy B yer alıyor.

Laurent Garnier, Bob Moog, Brian Eno, Nile Rodgers, Steve Reich, Kim Gordon, Giorgio Moroder, Erykah Badu, Bootsy Collins, MF DOOM, Richie Hawtin, Tony Allen, Q-Tip, Sly & Robbie, Chuck D, M.I.A., James Murphy ve Moodymann gibi isimlerin oturumlarının da yer aldığı Akademi’de katılımcılara eğitimin yanı sıra eğlencenin de olduğu bir program sunuluyor.

Hudson Mohawke gibi kendi müziğini keşfetmek isteyenler 7 Mart’a kadar Akademi’ye başvurabilecek. Başvuru için adres: www.apply.redbullmusicacademy.com