Lady Gaga’dan Altın Küre’ye özel ‘dövme makyajı’

Geçen Pazar günü gerçekleşen 73. Altın Küre Ödülleri’nde Kirsten Dunst, Felicity Huffman ve Queen Latifah gibi ismleri geride bırakarak En İyi Kadın Oyuncu ödülünü alan Lady Gaga’nın, ödül töreni için dövmelerini kapatmış olması konuşuluyor.

Altın Küre töreni geride kaldı ancak görkemli gecenin yankıları sürüyor. Geceden ödülle dönen Lady Gaga’nın kıyafetinin şıklığı, Leonardo Dicaprio ile yaşadığı o tuhaf an kadar konuşulmuş olsa da tüm dünyanın dikkatinden kaçan bir nokta bugünlerde sosyal medyanın gündeminde.

Değişiklikten korkmayan ve her albümünde, videosunda farklı kıyafetleriyle adından söz ettiren ve konserlerindeki şovlarıyla seyirciyi şaşırtan Lady Gaga’nın, ödül gecesinde giydiği siyah elbisesi ve Marilyn Monroe tarzı saçları, aykırı görüntüsüne alışmış olanlar için oldukça sade bulunmuştu.

Ancak Lady Gaga hayranlarını şaşırtan yalnızca bu olmadı. Pek çok ödül töreninde, konserinde ve videosunda dövmelerini görmeye alışık olanlar için sanatçının Altın Küre için dövmelerini makyaj yardımıyla kapattırmış olması da dikkat çekti.

Daily Mail’da yer alan habere göre Lady Gaga, vücudunun en azından bir kısmını daha normal görünmesini rica eden babasının isteği üzerine tüm dövmelerini vücudunun sol tarafına yaptırdığını bir röportajında itiraf etmişti.