Lady Gaga’ya ilginç yılbaşı hediyesi

Plak şirketi, Lady Gaga’ya eşi görülmemiş bir yılbaşı hediyesi verdi: Bembeyaz bir tay…

Şarkıcılıktan oyunculuğa adım atan Lady Gaga, geçtiğimiz gün Instagram hesabından beyaz bir tayın fotoğrafını paylaştı. Resmin altına ise, tayın kendisine plak şirketi Interscope Records tarafından yılbaşı hediyesi olarak gönderildiğini yazdı: “Bugün kapımın önüne cenneten beyaz bir melek getirildi. Eski günlerde yapım şirketleri böyle şeyler yapmazdı, ne kadar esprili bir hediye! Interscope ailesinden John Janick ve Steve Berkan’a içtenlikle teşekkür ederim. Bu ata bineceğim, ona bakacağım ve sonsuza kadar seveceğim. Çok şaşırdım!”

Lady Gaga 11 Aralık günü katıldığı Billboard’ın Women in Music adlı etkinliğinde müzik endüstrisini ‘berbat erkekler kulübü’ olarak tanımlamıştı.

Gaga törende bir şarkıcı ve söz yazarı olarak ödül alırken, konuşmasında şunları söylemişti: “Müzik sektöründeki kadınların bazen gerçekten çok zor zamanlar geçirdiğini söylemek istiyorum. Sanki lanet olası bir erkekler kulübünün içine girmeye çalışıyor gibiyiz. Ben çok uzun zaman uğraştım. Vücudumdan ziyade bir müzisyen ve entelektüel olarak bu işte ciddiye alınmak için çok çaba harcadım. Bu insanların çoğu sizin müzikal bir arka planınızın olmadığına inanıyorlar. Sırf kadın olduğunuz için böyle düşünüyorlar.”

Kimbilir belki de bu hediye, plak şirketinin “Sandığın gibi değil Gaga, seni önemsiyoruz!” deme şeklidir…