‘Milyarderim ama çalışarak kazanmak istiyorum’

18 yaşındaki genç milyarder Clarisse Lafleur, insanların onun şımarık ve umursamaz bir zengin çocuğu olduğunu düşünerek hata yaptığını söyleyerek, çalışıp kendi parasını kazanmak istediğini söyledi.

Pasifik Okyanusu’nda bulunan Fransız adası Yeni Kaledonya’da büyüyen 18 yaşındaki genç milyarder Clarisse Lafleur, “Instagram’ın Zengin Çocukları” isimli sosyal medya hesabında ayrıcalıklı yaşamından detaylar gösteren fotoğrafların yayınlanmasının ardından negatif yorumlarla karşı karşıya kaldığını söyledi.

Avustralya’da işletme eğitimine devam eden genç kız Daily Mail gazetesine yaptığı açıklamada özel uçakla seyahat ettiğini, süper yatlarda lüks tatiller yaptığını ve ünlü modacıların pahalı kıyafetlerinden giydiğini, ancak insanların onun şımarık ve umursamaz bir zengin çocuğu olduğunu düşünerek hata yaptığını öne sürdü.

Lafleur, “çalışıp kendi parasını kazanmaya başlamak için” sabırsızlandığını söyledi.

Eleştirilere rağmen hayatından kareleri sosyal medya hesaplarında paylaşmaya devam edeceğini belirten genç kız “Eğer benim ve arkadaşlarımın paylaşımları sizleri rahatsız ediyorsa Instagram’da beni ya da Instagram’ın Zengin Çocukları sayfasını takip etmeyin” dedi. (Birce Bora/Hürriyet)