‘Star Wars’ hayranlarına erken vizyon yeni fragman müjdesi!

Tüm dünyada heyecanla beklenen ‘Star Wars: Güç Uyanıyor’ filminin Türkiye’de 17 Aralık 2015 Perşembe günü, daha önce duyurulan vizyon tarihinden bir gün önce gösterime gireceği açıklandı. Filmin yeni fragmanı ise bugün yayımlandı.

J.J Abrams’ın yönetmenliğinde çekilen ve serinin son filmi olan Star Wars: Güç Uyanıyor’a gösterilen ilgi, vizyon tarihi yaklaştıkça artmaya devam ediyor. Filmin müziklerinden oyuncaklarına kadar her türlü içeriğinin hayranları tarafından yoğun olarak takip edildiği bu dönemde, The Walt Disney Company Türkiye ’den sürpiz bir açıklama geldi: The Walt Disney Company Türkiye, ‘Star Wars: Güç Uyanıyor’un Türkiye’de daha önce duyurulan vizyon tarihinden bir gün önce, 17 Aralık 2015 Perşembe günü vizyona gireceğini duyurdu. Bu sürpriz haberle birlikte filmin heyecanla beklenen yeni fragmanı da bugün yayımlandı.

Lucasfilm ve yönetmen J.J Abrams’ın güçlerini birleştirdiği ‘Star Wars: Güç Uyanıyor’ filminde Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Peter Mayhew ve Max Von Sydow gibi isimler rol alıyor.


Detaylar için facebook.com/StarWarsTurkiye sayfasını takip edebilirsiniz…