Victoria’s Secret Yılbaşı Şovu TLC’de…

Her sene milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitleyen Victoria’s Secret Fashion Show yılbaşı programı 31 Aralık Perşembe, saat 00:00’da TLC ekranlarında olacak.

Victoria’s Secret’ın birbirinden güzel melekleri geçen yıl Londra’ya gittikten sonra, yıllık defilelerini 2015’te yeniden New York’a taşıyorlar. Nefes kesecek görünümlere bürünen, uzun süredir “Melek” olan Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Behati Prinsloo, Candice Swanepoel ve Lily Alridge podyumda boy gösterecek.  Ayrıca bu senenin en gözde mankenleri arasında yer alan Kendall Jenner ve Gigi Hadid de bu harika şovda yer alacak.

Dünyanın gelmiş geçmiş en ünlü defilesinde, aynı zamanda en yeni Melekler olarak Elsa Hosk, Jac Jagaciak, Jasmine Tookes, Kate Grigorieva, Lais Ribeiro, Martha Hunt, Romee Strijd, Sara Sampaio, Stella Maxwell, Taylor Hill ve Victoria’s Secret PINK modeli Rachel Hilbert de yer alacak.

Pop müzik süperstarları Ellie Goulding, Selena Gomez ve The Weeknd bu yılki törende performans sergileyerek eğlenceli müziklerle gösteriye renk katacaklar.

Tüm dünyanın heyecanla beklediği VS Yılbaşı Show’u 31 Aralık Perşembe gecesi saat 00.00’da TLC ekranlarında yayınlanacak.