Bulvar AVM’den Şaşırtan Maç Yayını

2012 yılında Samsun’da kurulan yerli ve yabancı 50 markaya ev sahipliği yapan Samsun Bulvar Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde “dev ekran aldatmacası” bazı vatandaşları isyan ettirdi

DİĞER AVM’LERİN GÖLGESİNDE KALDI

“Euro 2016 Maçları Bulvar AVM Avlu Alanı Dev Ekranda” ifadeleriyle duyurulan Avrupa Kupası maç yayını için Bulvar AVM’ye giden vatandaşlar büyük bir şok yaşadı. Kurulduğu günden bu yana istenilen performansı gösteremeyen ve Samsun’da yeni kurulan AVM’lerin gölgesinde kalan Bulvar AVM’de Avrupa kupası maçlarını izlemek için dev bir ekranla karşılaşmayı bekleyen Samsunlular karşılarında normal bir televizyon ekranı görünce şaşkına döndü.

673f0d358963107bfea3

BAZI VATANDAŞLAR ALANI TERK ETTİ

Günümüzde neredeyse her evde bulunan büyüklükte bir televizyonla maç yayını yapan AVM’nin avlusuna kurulan ekran maç izlemeye gelenleri şaşırtırken, AVM yetkililerinin “dev ekran” diye lanse edilen televizyondan maç yayını izleteceğini anlayan vatandaşların bir kısmı AVM’yi terk ederken bazı vatandaşlarda küçük bir ekranda maç izlemeye devam ettiler. ‘Avrupa çapında bir AVM kurduk’ diyen yetkililer ise vatandaşlardan düşük not aldılar.

214a6a0b48Samsun Etkinlik