Kuzeyin oğlu coşturdu

“Kuzeyin Oğlu” lakaplı ünlü sanatçı Volkan Konak, her yaş grubundan çok sayıda hayranının izlediği konserde Samsunlulara muhteşem bir müzik ziyafeti sundu.

Samsun Bahçeşehir Koleji Okul Aile Birliği tarafından Samsun’un Tekkeköy ilçesi Yaşar Doğu Spor Salonu’nda düzenlenen Volkan Konak konserini çok sayıda Samsunlu izledi.

VALİ VE EŞİ DE KONSERDE
Vali Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy, Samsun’da yürütülen eğitim ve sağlık konularındaki sosyal sorumluluk projelerine destek vermek amacı ile Samsun Bahçeşehir Koleji Okul Aile Birliği tarafından Tekkeköy İlçesi Yaşar Doğu Spor Salonunda düzenlenen Volkan Konak konserini izledi. Volkan Konak, konsere başlarken ‘Kadın Sağlığı Eğitim Projesi’ ile ilgili yaptıkları çalışmalardan dolayı Vali Aksoy ve eşine teşekkür etti.

MÜZİK VE ŞİİR ZİYAFETİ
Daha sonra konserinde sevilen eserlerini ve şiirlerini seslendiren sanatçı, her yaş grubundan çok sayıda hayranının izlediği konserle Samsunlulara güzel bir akşam yaşattı.

Bahçeşehir Koleji Müdürü Savaş Boyar ve Bahçeşehir Koleji öğrencileri, konserin ardından sanatçı Volkan Konak’a çiçek takdim etti. Konseri, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ufuk Ekinci ve eşi, Vali Yardımcıları eşleri, ilçe Kaymakamları ve eşleri, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ve eşi, davetliler ile çok sayıda Volkan Konak hayranı izledi. Engelliler Güzellik Yarışması birincisi Nergis Demiraslan da konseri takip edenler arasındaydı.

IMG_2106 (1296 x 864) IMG_2130 (864 x 1296) IMG_2156 (1296 x 864) IMG_2257 (864 x 1296)