Samsun Piazza’da Buray Rüzgarı Esti…

Sevilen şarkıcı Buray, Samsun Piazza’da hayranlarına keyifli anlar yaşattı.

Son zamanların hit şarkısı “İstersen” ile büyük çıkış yakalayan, pop müziğin sevilen seslerinden Buray, Anneler Günü kutlamaları kapsamında mini konser ve imza günü etkinliği için geldiği Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde canlı sahne performansı ile ziyaretçileri kendine hayran bıraktı.
Karadeniz’in en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Piazza AVM’nin buz pistinde gerçekleştirilen akustik konserde Buray; “İstersen”, “Sen Sevda Mısın”, “Unutmuş Çoktan” gibi sevilen şarkılarını anneler için hayranları ile birlikte seslendirdi. Buray’dan imza almak için erken saatlerde AVM’ye gelen ziyaretçiler sanatçıyı yakından görmek ve fotoğraf çektirmek için uzun kuyruklar oluşturdular. Özellikle engelli hayranları tarafından büyük ilgi gören Buray, Piazza AVM Yönetimi tarafından sahne önünde ayrılan özel alanda engelli hayranları ile birebir ilgilenerek bol bol fotoğraf çektirdi.

Piazza AVM Müdürü Ufuk Toydemir; “Buray’ı alışveriş merkezinde ağırlamaktan ve hayranları ile buluşmasını sağlamaktan çok memnun olduklarını belirterek bin bir emekle çocuk yetiştiren değerli anneleri saygı ve sevgiyle selamlıyor bu vesile ile ‘Anneler Günü’lerini kutluyorum. dedi.

Samsun Etkinlik