Yeşilyurt AVM’de Okula Dönüş Etkinliği

Yeşilyurt AVM Miniclub alanında 17-18 Eylül 13.00-19.00 saatleri arası ‘Okula Dönüş Etkinlikleri’ kapsamında oyun, yarışma ve birbirinden eğlenceli atölye çalışmaları gerçekleştirdi.

20160919aw852038_04Palyaço eşliğinde gösteriler, balon şovları ve yüz boyama ile başlayan etkinlikte, takım çalışmasının ve arkadaşlığın nasıl keyifli bir ritme dönüştüğünü vurgulayan Ritim Atölyesi ile devam etti.

samsun_yesilyurt_avm_de_okula_donus_etkinligi_h719629_7d97e

Hemen ardından mini golf, twister, kapla, zıpzıp, sandalye kapmaca ile minikler doyasıya eğlenirken yarışmalarda başarılı olanlara boyama kitabı, boyama seti, beslenme kabı, matara gibi ödüller dağıtıldı. Miniclub etkinlikleri kalemlikten notluğa, ayraçtan, kumbaraya kadar her çocuğun ihtiyacı olan araç ve gereçleri, Yeşilyurt AVM’nin küçük misafirleri tarafından hazırlandığı atölye çalışmaları ile sona erdi.

YIL BOYUNCA BİRÇOK KAMPANYA VE ETKİNLİĞE EV SAHİPLİĞİ YAPAN YEŞİLYURT AVM, OKULA ‘MERHABA’ DİYEN ÇOCUKLARI MOTİVE ETMEK AMACIYLA  ‘OKULA DÖNÜŞ ETKİNLİKLERİ’ İLE ÇOCUKLARIN OKUL HEYECANINA ORTAK OLDU. (İHA/SAMSUN-İHA)
YIL BOYUNCA BİRÇOK KAMPANYA VE ETKİNLİĞE EV SAHİPLİĞİ YAPAN YEŞİLYURT AVM, OKULA ‘MERHABA’ DİYEN ÇOCUKLARI MOTİVE ETMEK AMACIYLA ‘OKULA DÖNÜŞ ETKİNLİKLERİ’ İLE ÇOCUKLARIN OKUL HEYECANINA ORTAK OLDU. (İHA/SAMSUN-İHA)