Zaman’ın modası

Bu haftanın ilk gününü siz sevgili beyler için ayırdık! Yağmurlu, soğuk havanın etkisine kapılmadan içinizi ısıtacak, sezonun en renkli ve en kullanışlı modellerini sizin için seçtik! Bakalım bu yaz, erkeklerin kolunda hangi saatleri göreceğiz?:)

Emporio Armani her zaman, beyler için en şık modelleri tasarlayan markalardan biri. Benim de, erkeklere yakıştırdığım bir çok modeli var. Sezonun favorisi bu iki saat ile başlayalım:) Plastik kayış ve çelik kasaya sahip olan saat modellerini “Aydın Saat” mağazalarında bulabilirsiniz!

Emporio Armani’nin renkli saatleri de bu yaz erkekler de en çok göreceğimiz modeller arasında yer alıyor. Bence hafta sonları değerlendirilebilecek, renkli saatleri bu yaz bir çok kişide de göreceğiz:)

Renkli demişken, Gant spor giyimde tekstil ürünleriyle de  gerçekten çok iyi ürünlere sahip markalardan biri. Bu renkli saatleri eşofmanlarınızı giyip, pazar günü takmaya ne dersiniz?

Silikon kayışlı saatler, iki sezondur gerçekten çok moda! Bence kullanışlı olması da erkeklere avantaj sağlayan özelliklerden biri. Kayışın kirlenme ya da ıslanması gibi bir riski yok sonuçta:) Ben turuncu da olsa takarım yada teşekkürler ben griyi tercih ederim diyen beyler için farklı iki renk alternatifi.

Burberry’nin klasik çizgsinden vazgeçemeyen beyler için, Burberry desenli kol kayışları, ya da rahatına düşkün beyler için farklı alternatifler bulunuyor.

Tabiki, son zamanlar da benim de zevkle kullandığım üstelik unisex modellere sahip, Lidyana.com’da da sizler için önerdiğim Casio saatlerede göz atmadan geçmeyin derim:)

Moschino özellikle aksesuar ürünleriyle, çok sevdiğim markalardan biri. Moschino’nun farklı model saatlerini de, “Aydın Saat”‘te bulabilirsiniz. Özellikle marin temalı lacivert ve kırmızı renk detaylı, kumaş kayışlı bu saate bayıldım!:)

Diesel, spor giyinmeyi tercih edenlerin en çok tercih ettiği markalardan biri.Turuncu, toprak tonları ve lacivert silikon kayışlı tüm bu modelleri Saat&Saat mağazalarında bulabilirsiniz!

Aksesuarlar görünümü etkileyen en önemli faktörlerden biridir ve kıyafet bütünlüğü tamamlayan bir araçtır. İşte bu yüzden saat seçerken, görünümüne dikat eden beyler son derece zorlanırlar:) Farklı alternatifleri değerlendirmek, kişisel tarzınızı ortaya koymak ve gündelik spor bir şeyler tercih etmek istiyorsanız Tommy Hilfiger saatlere de göz gezdirin derim. Yarın için takipte kalın son günlerde en çok merak ettiğiniz soruların cevapları burada olacak:)