İyiyim Tiyatro Oyunu Samsun’da

Ankara Devlet Tiyatrosu Hüseyin Alp Tahmaz‘ın yazdığı, Volkan Özgömeç‘in yönettiği İyiyim adlı oyunu Samsun Atatürk Kültür Merkezi’nde seyirciyle buluşturuyor.

İyiyim tiyatro oyunu 1 Mart Salı ve 2 Mart Çarşamba günleri 20.00’da sahneye konuyor.

İyiyim, hayatına girmiş erkekler tarafından ablukaya alınmış bir kadının hikayesi. Babası, erkek kardeşi, patronu ve kocası arasında sıkışıp kalmış Ayşe, geçmişte ailece yaşadıkları acı bir olayın izini de üzerinde taşımaktadır. Tüm bu acıların etkisiyle hayatını sürdüren Ayşe büyük bir hata yaparak, gelecek umudunu da yok eder. Ve onun için ‘İyiyim’ sözcüğü gerçek anlamını yitirmiştir artık.

Oyunun Künyesi

Yazan: Hüseyin Alp Tahmaz
Yöneten: Volkan Özgömeç
Besteci: Can Atilla
Yönetmen Yardımcısı: Sinem Şahin
Dekor ve Giysi Tasarımı: Seyhan Kırca
Işık Tasarımı: Osman Uzgören
Asistan: Firdevs Aylin Tez
Sahne Amiri: Alaaddin Eryürek
Kondüvit: Murat Yılmaz
Işık Kumanda: Seyhun Özen
Suflöz: Şenay Kantarcı
Dekor Sorumlusu: Dursun Dinçsoy
Aksesuar Sorumlusu: Davut Akkuş
Kadın Terzi: Zübeyde Öncel
Perukacı: Osman Özmen
Tiyatro: Ankara Devlet Tiyatrosu
Yaş Sınırı: +8
Süre: 1 Perde, 70 Dakika

Oyuncular

Zeynep Hürol, Sinem Şahin (Sema Ses), Cebrail Esen (Kadir Ses), Davut Akkuş(Polis Ses), Firdevs Aylin Tez (Polis Ses), Hazret Dilan Bedirhanoğlu (Çello)

Bilet Fiyatları: 5 TL ve 4 TL (Balkon) olarak belirlendi. Biletler Samsun Atatürk Kültür Merkezi Gişelerinden temin edebilirsiniz. Samsun AKM gişeleri her gün saat 10.00 – 18.00 arası, temsil günlerinde ise temsil başlama saatine kadar açıktır.  İyiyim tiyatro oyunu 1 Mart Salı günü ve 2 Mart Çarşamba günü saat 20.00’da…

Samsun Etkinlik