Koç Fest 2016 Samsun’da

Koç Holding’in 2006 yılında başlattığı, gençlerin kişisel gelişimlerini destekleyen; spor, teknoloji, müzik, eğlence ve rekabet unsurlarını bünyesinde barındıran Koç Fest 2016, 23-27 Nisan tarihleri arasında Samsun’da Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde olacak…

Koç Fest çerçevesinde Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde 5 gün boyunca sürecek “Koç Spor Fest” etkinlikleri ile Futbol Tenisi Türkiye Şampiyonası, Basketbol 1.Lig müsabakaları, Frizbi 1. müsabakaları yanı sıra gün boyu sürecek etkinlikler, sosyal medya söyleşisi ve konserle sınav stresinden bunalan öğrenciler eğlenceye, müziğe, spora doyacak.

Koç Fest’te, gündüz aktivite ve spor müsabakaları, gece ise konser verileceği, ayrıca Koç Fest’in gündüz programı kapsamında canlı langırt, tırmanma duvarı, uçan bisiklet, bungee run gibi oyunların yanı sıra araba yarışı, basketbol turnuvaları, super jumper, birebir futbol gibi oyunların da yer alacağı açıklandı.

23 Nisan Cumartesi günü başlayacak olan ve 27 Nisan Çarşamba gününe kadar sürecek olan etkinliklere öğrenciler, ücretsiz olarak katılabilecekler.
Samsun Etkinlik