The Redbox Band & Winup Canlı Performans

27 Ekim 2013 Pazar

Saat: 21:00 – 00:45

Bilet fiyatı: 15 TL (Bir içki dahil)

REDBOX BAND

ESRA GÜNER ( Vocal )
TANER KARAKAYA ( Electric Guitar – Back Vocal )
ORHAN AKIN ( Bass Guitar – Back Vocal )
MUZAFFER KALYONCU ( Drum )
ORHUN SEVİNDİK( Keyboards & Synthesizers )

2012 yılı ocak ayında kurulan Redbox Band,daha önce Mayday, Whynut, Nev, Gökçe, Dorian gibi birçok sanatçı ve gruplarlarla birlikte çalışmış ve uzun süreden beri birbirlerini tanıyan 4 erkek ve 1 kadın vokalden oluşmaktadır. Genel olarak repertuarında yabancı güncel hit şarkılara yer veren grup zaman zaman Türkçe 90 pop ve popüler rock şarkılarla da eğlencenin dozunu arttırarak hem sahnede eğlenmek hemde seyirciye çok keyifli anlar yaşatmayı amaçlamaktadır.Grup bugüne kadar İstanbul’da Balans Brau, Line Music Club, Mojo Beyoğlu, Ankara’da Hayal Kahvesi, Passage Pub, Eskişehir’de 222 Park’ta sahne alarak adını kısa sürede duyurmayı başarmış ve dinamik bir şekilde repertuarını ve sahnesini güncellemektedir. Enerjisini ve köklü arkadaşlıklarını pekiştirerek bir taraftanda kendi prodüksiyonlarının hazırlığında olan grup tüm takip edenlerine her fırsatta eğlence ve iyi müzik garantisi vermektedir.
Sahne alınan bar ve konser organizasyonlarından bazıları ;
Bar Performansları ; Balans Brau (Taksim/İstanbul) , Bronx Dark Stage (Beyoğlu/İstanbul) , Line Music Club (Taksim/İstanbul) , Mojo (Taksim/İstanbul) , Passage Pub (Kızılay/Ankara) , Hayal Kahvesi (Tepe Prime/ Ankara) , 222 Park (Eskişehir)
Konser Performansları ; 2012 Venue (İstanbul) , Hayal Ağacı Yardım Organizasyonu İstanbul Live (İstanbul) , 7/24 Concert Hall (G.Antep) , Porsuk Kapalı Spor Salonu P.S.K Organizasyonu (Eskişehir)

_______________________________________________

WİNUP

Vokal – Anıl ÖZKAYA
Gitar/Vokal – Mehmet Can ONUR
Gitar – Sabri BABA
Bas Gitar – Emre ATEŞ
Davul – Can GÜRBÜZ
Biyografi
Çeşitli gruplarda, oluşumlarda ve organizasyonlarda boy göstermiş olan grup üyeleri, bulundukları ortamın havasını bozmadan her tarzdan dinleyiciye hitap edebilmek adına “Winup” grubunu kurmuştur.

Öncesinde farklı bir isimde müziklerini icra ederken, grup içindeki repertuar ve müzisyen değişikliğinden sonra isim değişikliği de uygun görülmüştür.

Samsun’da düzenli olarak sahne aldığı performans programıyla birlikte çeşitli etkinliklerde de yer almıştır. Tarzlarındaki tutarsızlık olarak görünse de, dinlerken her şarkıya eşlik edebileceğiniz ender gruplardan biridir “Winup”.

Ayrıca Samsun’un yerel kanallarından olan AKS TV Ana Haber Bülteni’ne konuk olup, grup hakkında bilgi ve etkinlikleri hakkında bir röportajda bulunmuştur.

22-23 Ağustos tarihlerinde Antalya-SİDE 12. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali’nin açılış konserlerinde 2 farklı ana sahnede yer almış, Side halkı ve çeşitli ülkelerden gelen dinleyenlerden tam not almıştır.

Eğlenceli geçen Kış Sezonunun ardından kaliteli müziği, eğlenceyi had safhada tutmak adına yaz mevsimini çeşitli etkinlikler ve stüdyo çalışmaları ile değerlendirmektedirler.