Samsun 2. Oto Show Fuarı

Samsun 2.Oto Show Fuarı  02 – 07 Eylül 2016 tarihleri arasında Samsun Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerine kapılarını açıyor

Karadeniz Bölgesi ile çevre ülkelerden gelecek ziyaretçi ve katılımcılarıyla ticarete katkı sağlamayı hedefleyen Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Samsun Otoshow Fuarı bu yıl ikincisi düzenleniyor. Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarların yer alacağız Fuar 2 Eylül Cuma günü kapılarını açıyor.

Samsun Fuar ve Kongre Merkezi geçtiğimiz yıl Oto Show Fuarı ile hizmete girmiş ve ziyaretçi sayısı yüz bin civarında gerçekleşmiştir. Fuara, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Kia, Mercedes, Nissan, Seat, Skoda, Toyota, Volvo, Volkswagen gibi binek otomobil markalarının yanı sıra Iveco veMercedes gibi ticari araç üreten markalar da katılmıştı. Sektörün renkli ve görkemli fuarlarından biri olan Samsun Oto Show Fuarı’nda, önde gelen otomobil markalarının yanı sıra otomobil aksesuarları markaları da yer alacağı bildirildi.

Samsun Oto Show Fuarı giriş ücreti; öğrencilere ücretsiz iken yetişkinler için ise 5 TL bilet fiyatı belirlenmiştir. Biletlerinizi giriş alanından temin edebilirsiniz.

FUAR ADI

Samsun 2.Otoshow Fuarı

TARİH

02 – 07 Eylül 2016

ZİYARET SAATLERİ

02 – 07 Eylül 2016 – 11.00 – 21.00

YER

TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi Cumhuriyet Mh. Cumhuriyet Sk. No:2 Tekkeköy/ SAMSUN

Samsun Etkinlik