Teoman Hayal Kahvesi Samsun’da

TEOMAN
22 Şubat Çarşamba
Hayal Kahvesi Samsun’da
Bilet : 70₺

Teoman, Vodafone FreeZone sponsorluğunda, Atlantis Yapım organizasyonuyla gerçekleşecek “yavaş yavaş” turnesiyle hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

15 Kasım’da başlayacak turnede tanınmış şarkılarını akustik olarak seslendirecek olan Teoman, sevilen şarkılarını piyano, keman ve akustik gitar eşliğinde yorumlayacak.

Teoman; “Paramparça”, “İstanbul’da Sonbahar” gibi geniş kitlelerin bildiği parçaların yanı sıra “Bugün”, “En Güzel Hikayem”, “Bana Öyle Bakma” gibi şarkılarının akustik hallerini, “yavaş yavaş” turnesinde hayranlarının beğenisine sunmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda Türkiye’nin bir çok şehrini “yavaş yavaş” akustik turnesi kapsamında dolaşan, biletleri haftalar öncesinden tükenen konserleri ile Teoman, bu kez Mersin, Adana, Kahramanmaraş, Ankara, Bursa, Kocaeli ve Samsun’da sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. “yavaş yavaş” turnesinde Teoman’a; piyanoda Ece Dağıstan, kemanda Mahur Tukan, gitarda Tolga Akyıldız eşlik edecek.

Organizasyonu Atlantis Yapım tarafından yapılan, “yavaş yavaş” turnesinin muhteşem konserlerinde siz de Teoman’ın şarkılarıyla büyülenmeye hazır olun!