Samsunspor’dan Osmanlıspor’a okkalı cevap

Geçtiğimiz sezon Samsunspor taraftarlarından Ankara Yenikent Asaş stadyumuna 5000 kişi ile girmesinin ardından, Play Off maçının 2. ayağı olan Ankaraspor – Samsunspor maçında Samsunspor seyircisinin tribüne gelmemesi adına bilet fiyatları 400 Tl olarak belirlemesini Samsunspor yönetimi unutmadı. O Play OFF maçında Ankaraspor yönetimi 400 TL olarak belirlemesine rağmen yine de bilet almak isteyen taraftarlara bilet yok diyerek geri çeviren Ankaraspor, kendi taraftarlarına (Belediye çalışanları ve Ailelerine) 1 TL ‘den bilet verdi. Hatta bu biletleri ücretsiz olarak dağıttı. Bu ayak oyunlarını bozan Samsunspor maçtan 1-1 beraberlikle ayrılıp Play OFF finaline kalan takım olmuştu.

Samsunspor yönetimi bu pis kirli oyunu unutmadı Osmanlıspor’a Okkalı bir gönderme yaparak 30 Nisan Perşembe günü 17.00’da oynanacak olan maçta deplasman tribün bilet fiyatını 401 TL olarak belirledi. Ankaraspor takımının o gün 400 TL olan bilet fiyatına 1 TL ekleyerek 401 TL’den deplasman tribünün biletlerini satışa çıkardı.

Passolig sitesi Osmanlıspor ile oynanacak olan maçın biletlerini sitesi üzerinden satışa sundu.

MARATON TRİBÜNÜ 7.5 TL
KALE ARKASI TRİBÜN 310 TL
VİP A : 20 TL
VİP B : 10 TL
MİSAFİR TRİBÜN : 401 TL

olarak belirledi. Mücadele Perşembe günü saat 17.00’da başlayacak. Taraftarlarımızın maraton tribününü doldurması hedefleniyor.

10 BİN BAYRAK DAĞITILACAK!
Samsunspor Yönetimi Manisaspor maçında koreografi yapılması dolayısıyla bayrak dağıtımını yapmadı. Bayrak şovunu Osmanlıspor maçına saklayan yönetim taraftarlarına 10.000 Bayrak dağıtarak güzel bir atmosfer yaratacak.
Samsun Haber