Cara Delevingne kız arkadaşıyla evlenmeye karar verdi!

Ünlü model Cara Delevingne, 11 aydır birlikte olduğu sevgilisine “aşıklar kenti” Paris’te evlenme teklif ettiği öğrenildi. Son yılların en gözde modellerinden olan Delevingne, oyunculuk performansını ortaya koymaya başladığı bir dönemde aldığı bu kararla hayatında yeni bir döneme adım atacak…

İngiliz The Sun gazetesinin iddiasına göre 23 yaşındaki model, mutlu bir birliktelik yürüttüğü şarkıcı St. Vincent’e Eiffel Kulesi’nin tepesinde “benimle evlenir misin” diye sordu. Delevingne’in teklifini yaparken sevgilisinin önünde diz çöktüğü de ileri sürülenler arasında. Çiftin bu anlarını gören bir tanık “Gerçekten çok etkileyiciydi. Anlaşılan Cara teklifini geleneksel yöntemlerle yapmayı tercih etmiş” diye konuştu. Aynı kişi Delevingne’in teklifini yaparken son derece ciddi olduğunu şaka yapıyormuş gibi görünmediğini de söyledi.

Cara Delevingne; gerçek adı Annie Clarke olan St. Vincent ile geçen yılın Mart ayından bu yana birlikte. Her ne kadar ilişkileri hakkında konuşmayı çok sevmeseler de Delevingne ve St. Vincent bazı etkinliklere birlikte katılmaktan da çekinmiyorlar. Cara Delevingne geçen yıl Vogue dergisine verdiği demeçte hem kadınlardan hem de erkeklerden etkilendiğini açıklamıştı.