Efsane Megadeth ‘Dystopia’yla döndü

Trash metalin mucitlerinden Dave Mustaine liderliğindeki efsane grup Megadeth, hayranları tarafından “muhteşem geri dönüş albümü” olarak nitelendirilen 15. stüdyo albümleri ‘Dystopia’yı yayımladı.

Trash metalin efsane grubu Megadeth ocak ayı başında ‘Dystopia’ ismini verdikleri 15. stüdyo albümlerini yayımlacaklarını duyurmuş, Megadeth severlerin heyecanını doruk noktasına çıkarmıştı. Albümden yayınlanan ve albüme ismini veren üçüncü single ‘Dystopia’nın yayınlanmasıyla Megadeth severlerin heyecanını doruk noktasına ulaşmıştı! Trash metalin mucitlerinden Dave Mustaine’in müzikal koçluğunda Nashville’de kaydedilen ve mixleri daha önce de Lamb of God, Gojira, Avenged Sevenfold gibi efsane gruplarla çalışan Josh Wilbur tarafından yapılan yeni Megadeth albümü, nihayet dijital platformlarda yayımlandı.

Megadeth hayranları tarafından “muhteşem geri dönüş albümü” olarak nitelendirilen ‘Dystopia’da Dave Mustaine’e bas gitarda David ‘Junior’ Ellefson, gitarda yeni üye Kiko Loureiro, davulda Chris Adler eşlik ediyor.