Shia LaBeouf’un yeni projesi: #allmymovies

ABD’li aktör Shia LaBeouf, yeni projesi kapsamında 50 saat boyunca kendi filmlerini izleyecek. LaBeouf, bu 50 saati internetten canlı yayınlıyor.

ABD’li aktör Shia LaBeouf, bir kez daha çok konuşulacak bir performans sanatı projesine imza attı. LaBeouf, “#allmymovies” (tüm filmlerim) adlı projesi kapsamında 50 saat boyunca rol aldığı veya seslendirdiği filmleri izleyecek. LaBeouf, 15 yıllık kariyerini izlediği bu 50 saati internetten canlı yayınlıyor.

New York’ta bulunan Angelika Film Center’da filmlerini kronolojik olarak sondan başa izleyecek olan LaBeouf, film maratonuna bu yıl gösterime giren Man Down’la başladı. LaBeouf’un Nymphomaniac’ı izlerken bir sahnede kahkahalara boğulduğu görüldü.

Sık sık patlamış mısır yiyen ünlü aktör, yerde uyudu.

LaBeouf, Ekim’in başlarından bu yana Twitter’dan rol aldığı filmlerden replikler paylaşıyordu. 78 kişi kapasiteli sinema salonuna girişin ücretsiz olduğu ve kapıda 50 ila 70 kişinin içeri girebilmek için beklediği belirtilirken, filmler arasında 10 dakika ara verilmesi planlandı.

Filmlerin gösterim sırası bu şekilde

Sinemaya gidemeyenler ise yalnızca LaBeouf’un yüzünü gösteren NewHive adlı internet sitesinden canlı yayını izleyebiliyor.

LaBeouf, projesinde Nastja Säde Rönkkö ve Luke Turner’la işbirliği yapıyor. LaBeouf, Rönkkö ve Turner daha önce de ses getiren projelere imza atmıştı.

LaBeouf, Rönkkö ve Turner’ın 2014’teki projesinde ünlü oyuncu “Artık ünlü değilim” yazan bir kese kağıdı takmıştı.