Sihirbazlar Çetesi 2 ilk fragmanını yayınlandı

Geçtiğimiz yıl vizyona giren ve gişede büyük başarı kazanan Sihirbazlar Çetesi’nin devam filmi olan Sihirbazlar Çetesi 2’den ilk fragman geldi.

Ülkemizde Sihirbazlar Çetesi adıyla vizyona gelen ve o dönem gişede beklenmeyen bir çıkış yakalayan Now You See Me’nin devam filminin fragmanı yayınlandı. 10 Haziran 2016 tarihinde vizyona girecek olan yapım, Now You See Me: The Second Act adıyla sinema salonlarını ziyaret edecek.

Gizem-komedi türü yapım ilk filmden üç yıl sonra büyü dünyasının parlayan yıldızları Four Horsemen yeni bir düşman ile mücadele vermek için geri dönüyor. Filmin başrollerini Mark Ruffalo, Jesse Eisenberg, Woody Harrelson ve Dave Franco üstlenirken, serinin devam filminde Isla Fisher hamileliğinden dolayı yerini Lizzy Caplan’a bırakıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise usta oyuncu Morgan Freeman, Harry Potter serisinin yıldızı Daniel Radcliffe ve Michael Caine gibi isimler yer alıyor. Daniel Radcliffe, ilk filmin kötü adamı olan Michael Caine’in sihirbazları adalete teslim etmeye kararlı olan oğlu Walter’ı canlandıracak.

Yönetmen koltuğunda Sokak Dansı ve G.I. Joe: Misilleme gibi aksiyonu bol filmlere imzasını atmış olan Jon M. Chu’nun oturduğu filmin senaryosu Ed Solomon ve Pete Chiarelli’nin kaleminden çıktı. Serinin üçüncü filmi için de çalışmalar başladı.