Şöhret yüzünden mahvolmanın eşiğindeydim

Pop yıldızı Justin Bieber, şöhretle başa çıkmakta zorlandığını söyleyerek “Neredeyse boğuluyordum” dedi. Müzik dergisi Billboard’a konuşan genç popçu “Şöhretin beni mahvetmesine çok az kalmıştı” dedi.

Dünyanın dört bir yanından milyonlarca genç hayranı olan ve şöhretle çok küçük yaşta tanışan Justin Bieber, şöhretin bir ara kendisini neredeyse mahvettiğini anlattı. 21 yaşındaki şarkıcı, Billboard dergisinin yeni sayısında yer alan röportajında, “Yaşadığım hayat dışarıdan harika gibi görünebilir ama ben boğuluyordum” diyerek, hayatının hiç de göründüğü gibi olmadığını söyledi.

Bieber sözlerini “İnsanlara olan güvenim kırıldı. Sanki insanlar sürekli beni yargılıyormuş gibi hissettim. Bu durumdan kurtuldum. Ama şöhretin beni komple mahvetmesine çok az kalmıştı” şeklinde sürdü.

Bieber kısa süre önce ortaya çıkan çıplak fotoğrafları hakkında ise “Sızdırılan fotoğrafların özelime karşı bir ihlal olduğunu düşünüyorum. İhlal edilmiş gibi hissettim” dedi.
‘BÖYLE BİR AŞK ASLA BİTMEZ’ 
Justin Bieber bir başka söyleşisinde ise eski sevgilisi Selena Gomez’le ilişkisinden bahsetti. Gomez’i ‘ilk gerçek aşkı’ olarak nitelendiren Bieber, Gomez’in son çıkardığı albüm ‘Revival’ için “Revival albümünün ilham kaynağı olduğumu biliyordum” dedi. İnişli çıkışlı bir dört yılın ardından Selena ve Justin, ilişkilerini 2014 yılında sonlandırmıştı fakat Kanadalı şarkıcı başka bir ilişkiye başlamak için henüz erken olduğunu düşündüğünü söyledi. “Birisini çok sevdiğinizde, aranızda ne olursa olsun, öyle bir aşk asla ölmez.” dedi.
Ünlü yıldız, Access Hollywood programındaki röportajında, 13 Kasım’da çıkaracağı ‘Purpose’ adlı albümünde yer alan 13 şarkıdan kaçının Selena Gomez ile alakalı olduğu sorulduğunda “Muhtemelen üç” şeklinde cevap verdi. Ayrılmaları hakkındaysa “Gerçekten çok zordu. Hâlâ atlatabildim mi, emin değilim. İkimiz tamamı ile ayrı yollara gittik. Onu seviyorum ve onun çok başarılı olmasını istiyorum ama hala onu bana hatırlatan şeyler var” dedi.
Kanadalı şarkıcı, “Onu sevmeyi asla bırakmayacağım. Eğer bir ilişkideysen ve bu ilişki seni fiziksel ve zihinsel olarak yoruyorsa, o ilişkiyi bitirmelisin. Ama biz her zaman birbirimize saygı duyduk ve hep duyacağız.” diyerek açıklamasını sonlandırdı.