Ezgililer Leman Sam’la coştu

Özel Ezgililer Eğitim Kurumları’nın Cumhuriyet Yemeği dün akşam gerçekleştirilirken, gecede ünlü sanatçı Leman Sam sahne aldı. Sam, Ezgililer Ailesi’ne unutulmaz bir gece yaşattı.

Özel Ezgililer Eğitim Kurumları’nın Cumhuriyet Yemeği dün akşam Büyük Samsun Oteli’nde gerçekleştirildi. Gecede sahne alacak olan ünlü sanatçı Leman Sam’ın rahatsızlığı sebebiyle gecikmeli olarak düzenlenen yemekte Sam, şarkıları ve performansıyla kurum çalışanları ve velilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Konserine yılların eskitemediği “İlla”, “Rüzgar”, “Anladım ki”, “Gönül”, “Kıyamam” gibi parçalarıyla başlayan Leman Sam, “Yıldızların Altında”, “Bir demet Yasemen”, “Olmasa Mektubun” gibi şarkıları da seslendirdi. Yeni albümünden parçalar da söyleyen ünlü sanatçının, hareketli ve ağır birçok türkü de repertuarında yer aldı. Davetlilerin şarkılara yoğun katılımı sonrası şaşkınlığını dile getiren Sam, “Performansınız beni çok etkiledi. Açıkçası bu kadarını beklemiyordum” dedi.

Konser öncesi bir konuşma yapan Özel Ezgililer Eğitim Kurumları Okul Müdürü Sezen Kılınç, bir öğrencinin ağzından öğretmenlere yazılmış mektubunu okudu. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayan Kılınç, “Başta Cumhuriyetimiz Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bizi yetiştiren tüm öğretmenlerimize kurumum ve kendim adına saygılarımı sunuyorum” diye konuştu. Konuşmasında dersanelere de değinen Kılınç, dersanelerin boşlukları dolduran en önemli eğitim kurumları olduğunu ifade etti. Gecede Atakum Belediye Başkanı Metin Burma da yer aldı.

IMG_2462 (1296 x 864)

ezgililer (5)

ezgililer (6)