Mengerler’den Samsun’da Şölen Gibi Tanıtım!

Büyük ilgi gören organizasyona katılanlar Mercedes Benz’in başta A serisi olmak üzere otomobillerini yakından inceleme ve sürme imkanı buldu. Katılımın yüksek olduğu test sürüş günlerine ailelerin yoğun ilgi göstermesi dikkatlerden kaçmadı. Aileleri ile Mercedes kalitesiyle buluşmaya gelen kişilere en büyük sürpriz ise çocuklar ile ilgilenen palyaço ve maskotlar oldu. Canlı müzik eşliğinde çeşitli ikramların sunulduğu organizasyon beğeni gördü.

Mengerler Otomotiv tarafından ilk kez düzenlenen tanıtım ve test sürüş günlerinde, vatandaşlar organizasyonda Mercedes kalitesi ile buluşup konforun tadını çıkardı. Başta A serisi olmak üzeri, B,C,CLA,GLA ve E serisi modelleri test eden vatandaşlar Mercedes’in diğer modellerle kıyaslanamayacak kadar lüks konfor ve kaliteye sahip olduğunu söyledi.

Mengerler Samsun Şubesi Genel Müdürü Özkan Demir, yılda iki kez tanıtım ve sürüş günleri düzenlediklerini belirterek, “Mümkün olduğu kadar her sene geleneksel hale getireceğiz. Özellikle Samsun’da yaptığımız organizasyonlar keyifli oluyor. Hem çok kıymetli dostlarımızla ve müşterilerimizle bir araya geliyoruz hem de araçlarımız bu vesile ile sunma imkanı buluyoruz. Araçlarımızı müşterilerinin kullanımına sunuyoruz. Daha geniş bir yelpazede bu organizasyonun devamını sürdürmek istiyoruz” dedi.
Samsun Haber